Karrier

Jelenleg az alábbi nyitott pozíciókra lehet pályázni:

SZÖVEGÍRÓ GYAKORNOK

Elvárások:

  • Érdeklődés a gazdasági témák, pénzügyek, befektetések iránt.
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (közgazdasági szak előny)
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Írói véna (saját blog előny)
  • Önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Heti egy cikk írása az oldal témaköreinek megfelelően
  • Adatgyüjtés és feldolgozás
  • Gazdasági aktualitások, jelentések, beszámolók követése
  • Témakutatás
  • Közösségi média használata

Bérezés: megegyezés szerint

Ha szívesen lennél egy fiatal csapat tagja és szeretnél önállóan dolgozni, saját rovatot kapni az oldalon, akkor jelentkezz nálunk szövegírónak! Önéletrajzokat motivációs levéllel együtt az info@fixhozam.hu e-mail címre várunk.

BEFEKTETÉSI INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:

  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Meglévő ügyfélkör előny
  • Ingatlan vagy pénzügyi termék értékesítésében szerzett 1 éves tapasztalat
  • Proaktív, teljesítmény orientált hozzállás
  • Saját értékesítési hálózat előny
  • Jártasság az online értékesítés világában
  • Saját honlap, Facebook csoport előny
  • Számlaképesség

Feladatok:

  • Befektetési ingatlanportfólió értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Marketing kampányok megvalósítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Dokumentáció előkészítése
  • Heti jelentés készítése

Bérezés: 2% jutalék plusz bónuszok sávos rendszerben

A foglalkoztatás vállalkozói formában történik és másodállásban is végezhető. Önéletrajzodat motivciós levél kíséretében az info@fixhozam.hu e-mail címre várjuk.